O nás

Realitní kancelář DELFIN
– to jsou pouze dva makléři

Navzájem jsme prošli různými fázemi realitního trhu, s tím že činnosti realitního makléře se společně věnujeme již od konce minulého století. Dostali jsme se až do vedení akciové společnosti s  týmem realitních makléřů, ale vadila nám anonymnost obchodu. Dá se říci, že jsme v realitách již zažili všechno. Nedokázali jsme však dostatečně ručit za kvalitu. A tak jsme se vrátili k začátkům – pouze makléř a klient. Žádné vymlouvání na advokáta, banku, katastr – vše vyřizujeme sami a za vše odpovídáme.  Máme portfolio svých klientů a většinou se staráme i o celou jejich rodinu.

Konkurence nám může říkat „garážová realitka“ nám to ale nevadí. Preferujeme osobní přístup, pečlivost, důslednost a celoživotní vzdělávání v oboru, věříme si v tom. Nemůžeme se věnovat všem, není to v našich silách ani naším cílem.  Chceme poskytovat individuální služby se silným důrazem na výsledek, máme rádi výzvy a nové věci. Je to klišé, ale spokojenost klienta je pro nás skutečně důležitá. Jenom spokojený klient je totiž ochotný doporučit nás dále.

To, že si dokážeme spoustu specializovaných činností zabezpečit svépomocí, znamená, že za ně nemusíme platit třetím stranám. A to znamená, že dokážeme být ve svých službách levnější než konkurence. Šetříme svým klientům peníze a čas.

Zkuste nám zavolat, nebo se u nás zastavit. Nic vás to nebude stát a třeba se něco nového dozvíte. A třeba se nám společně podaří realizace vašeho nového bydlení či prodej problematického majetku.

Milan Ochotný, MBA

Po dokončení gymnasia v Praze jsem prošel několika profesemi. V roce 1999 jsem se potkal se svým současným kolegou a tehdejším mentorem Tomášem Petrem, který mne postupně zasvětil do různých odvětví realit. V současné době dokážu poskytnout komplexní poradenství v realitním oboru ve vztahu k – realitnímu právu, daňové problematice, oceňování nemovitých věcí, katastrálnímu zákonu či stavebně technické stránce staveb. Svoji erudici v oboru jsem kromě nesčetných profesních školení podpořil studiem a úspěšným dokončením Vysoké školy ekonomie a managementu (VŠEM) a studiem znalectví se specializací na nemovitosti při Vysoké škole ekonomické (VŠE).

Tomáš Petr

Po dokončení střední průmyslové školy zeměměřické v Praze jsem pracoval do roku 1993 jako geodet. Od roku 1993 jsem se začal zabývat realitní činností a založil realitní kancelář. Tuto činnost provozuji bez přerušení dodnes, od roku 1999 se svým současným kolegou Milanem Ochotným, se kterým se vzájemně doplňujeme ohledně znalostí z oboru geodezie, oceňování nemovitostí a problematiky katastrálního zákonu. V současné době dokážu poskytnout komplexní poradenství v realitním oboru ve vztahu k – realitnímu právu, daňové problematice, oceňování nemovitých věcí, katastrálnímu zákonu či stavebně technické stránce staveb. Svoji erudici v oboru jsem získal především třicetiletou praxí na realitním trhu.

Prodejte nemovitost rychle a bez starostí. Pojďte do toho s námi.

Nejnovější inzeráty

Sluhy, Praha -východ
11 310 000 Kč
Byt 2+1, Praha 9 – Horní Počernice, ul. Dobšická, OV, cihla, 55 m2

Prodej

Byty
ulice Dobšická, Praha 9 - Horní Počernice
5 190 000 Kč
Stavební pozemek v Všeradicích 1.636 m2

Prodej

Pozemky
Všeradice
6 380 000 Kč
Byt 1+kk, Praha 5 – Smíchov, ul. Na Bělidle, OV, cihla, 33 m2

Prodej

Byty
ulice Na Bělidle, Praha 5 - Smíchov
5 690 000 Kč
Stavební pozemek v Ohrazenicích u Jinec 2.000 m2, REZERVACE

Prodej

Pozemky
Ohrazenice u Jinec
4 900 000 Kč
Chalupa v Podkrkonoší, obec Uhlíře – Lázně Bělohrad

Prodej

Domy
Uhlíře čp. 28
3 600 000 Kč