3 785 000 Kč
Stavební pozemek na výstavbu RD, Nymburk - ulice Luční, 569 m2
ulice Luční, Nymburk
Prodej

ID nemovitosti:

 5923
Popis

Unikátní stavební pozemek na výstavbu RD o celkové výměře 569 m2 v ulici Luční, Nymburk.

Rovinatý částečně oplocený pozemek v zastavěné části obce. Dle územního plánu se pozemek nalézá v území BI – bydlení v rodinných domech. Podmínky prostorového uspořádání ploch – bydlení v rodinných domech (městské a příměstské), maximální koeficient zastavění 60% (zastavěné a zpevněné plochy).

Inženýrské sítě – vlastní přípojka elektřiny, plynu, kanalizace a vodovodu. Příjezdová zpevněná komunikace na hranici pozemku.

Udržovaný pozemek, z obou stran se již dokončují rodinné domy. Stavebně dokončená lokalita.

Pozemek je slunný, okolí tvoří zástavba rodinných domů. Umístěno v klidné části obce a přesto v blízkosti centra města. Situováno v dopravně nefrekventované ulici, která sloužící pouze pro příjezd rezidentů. Je zde mnoho míst, kde se dají provozovat volnočasové a sportovní aktivity. V těsné blízkosti jsou sportoviště, skatepark či cyklostezky.

V místě veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost – 30 minut Praha (Černý Most) po dálnici D11, vlakové nádraží či BUS s frekventovanými spoji. Pozemek je ideální pro ty, kteří chtějí mít centrum Nymburka na dosah a zároveň být v blízkosti zeleně.

Lokace
Adresa: 50.1800289N, 15.0311497E
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka