17 950 000 Kč
Prostorný RD 5+1 Nymburk, ul. Bedřicha Smetany, pozemek 715 m2
ulice Bedřicha Smetany, Nymburk
Prodej

ID nemovitosti:

 5295
Popis

Prostorný, částečně podsklepený RD 5+1 po celkové rekonstrukci, zatepleno, Nymburk, ul. Bedřicha Smetany.

Vlastní pozemek 715 m2, zastavěná plocha domu 195 m2, oploceno, rovina, udržovaná okrasná zahrada. Na pozemku je vysoká míra soukromí. Parkování vozidla bezproblémové v přilehlé ulici či na vlastním pozemku (přístřešek pro vozidlo).

El. 230/400 V, napojeno na veřejný vodovod + kanalizaci + plynofikaci, ústřední vytápění s plynovým kotlem, kachlová kamna. Na pozemku také vlastní studna. EZS s napojením na pult centrální ochrany. Jedna místnost klimatizována. Na pozemku se dále nachází přístřešek na vozidlo a zděný sklad.

Dispozice:

1.PP – 2x sklepní prostor

1.NP – zádveří, hala, kuchyňka, WC, koupelna s WC, sklad, 5x pokoj

podkroví – pokoj, velký půdní prostor s možností další vestavby.

Rodinný dům byl okolo roku 2010 celkově zrekonstruován – bylo provedeno zateplení domu (vyjma uliční části kvůli zachování zdobných prvků), výměna části krovu + střešní krytina, výměna všech oken, výměna veškerých rozvodů a instalačních prvků v domě.

Umístěno v klidné rezidentní části obce, v těsné blízkosti centra. Klidné místo se spoustou zeleně, naproti domu přes ulici je umístěn městský park. Ve městě veškerá občanská vybavenost, vše v dochozí vzdálenosti.

Dům je v současné době pronajatý, k dispozici bude od 1.12.2023. Dům nabízí velkou míru variability – prostory lze využít pro podnikání jako doposud či pro bydlení, event. kombinaci. Nabízí se také možnost vestavby další bytové jednotky v podkrovní části a užívat dům dvougeneračně.

Energetická třída G inzerovaného objektu je uvedena dočasně. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Lokace
Adresa: Bedřicha Smetany 800 Nymburk
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka