11 950 000 Kč
RD 4+kk Petrov - Chlomek, ul. V Kopci, pozemek 1.805 m2
ulice V Kopci, Petrov - Chlomek
Prodej

ID nemovitosti:

 5798
Popis

Podsklepený RD 4+kk v původním udržovaném stavu, Petrov – Chlomek, ul. V Kopci.

Vlastní pozemek 1.805 m2, zastavěná plocha domu 93 m2, oploceno, mírně svažitý pozemek se SZ orientací, udržovaná okrasná zahrada. Parkování vozidla bezproblémové v přilehlé ulici či na vlastním pozemku. Velice pěkný výhled do krajiny včetně údolí Vltavy.

El. 230/400 V, napojeno na veřejný vodovod, odpady svedeny do jímky, ústřední vytápění s kotlem na tuhá paliva, na pozemku také vlastní studna. Na pozemku se dále nachází venkovní bazén (28 m2).

Dispozice:

1.PP – chodba, schodiště, 2x místnost

1.NP – zádveří, hala, schodiště, komora, koupelna s WC, pracovna, pokoj, pokoj s kuchyňským koutem

2.NP – schodiště, chodba, WC, 2x pokoj, terasa

Rodinný dům vystavěn okolo roku 1930, následně byl průběžně modernizován. Poslední úpravy proběhly v roce 2010: výměna střešní krytiny a klempířských konstrukcí.

Umístěno v klidné rezidentní části obce, veškerá občanská vybavenost ve 3 km vzdálené Davli, zastávka BUS cca 600 m. Výborná dostupnost Prahy (vlak + BUS) z Davle. Autobusová a vlaková doprava je součástí Pražské integrované dopravy. Městys Davle nabízí veškeré potřebné služby, jako jsou obchody, lékárna, zdravotní středisko, škola, školka, čerpací stanice, autoservis a řada restaurací. Klidné a zdravé venkovské prostředí v blízkosti Prahy.

Energetická třída G inzerovaného objektu je uvedena dočasně. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Lokace
Adresa: V Kopci 199, 252 06 Petrov - Chlomek
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka