3 490 000 Kč
RD 2+kk k rekonstrukci (stavební pozemek), Jizbice - Zavadilka, pozemek 1.028 m2
Jizbice - Zavadilka
Prodej

ID nemovitosti:

 5903
Popis

RD 2+kk určený k celkové rekonstrukci, Jizbice – Zavadilka. Stavba vedena s číslem popisným se způsobem využití rodinný dům.

Vlastní pozemek 1.028 m2, zastavěná plocha domu 110 m2, oploceno, rovinatý pozemek. Bezproblémové parkování vozidla na vlastním pozemku.

El. 230/400 V (2x elektroměr), napojeno na veřejný vodovod + tlakovou kanalizaci, lokální vytápění na tuhá paliva. Na pozemku se dále nachází prostorná stodola o ploše 92 m2.

Rodinný dům, který je vystavěn okolo roku 1900 je určen k celkové rekonstrukci. Alternativně se nabízí využití stodoly k bydlení, či některé stavby na pozemku odstranit a vystavět rodinný dům nově.

Na pozemku již byly započaty stavební práce – nové oplocení k silnici včetně brány s pojezdem, nově vytvořeny přípojky vody a kanalizace, uložena retenční nádoba 12 m3. K rekonstrukci či výstavbě nového domu je na pozemku uložen stavební materiál, který je součástí kupní ceny. Jedná se o – tvárnice Ytong, střešní krytina Tondach, střešní izolace, latě, OSB desky, sádrokartonové desky a polystyren tl. 15 cm. Součástí kupní ceny je též projektová dokumentace k výstavbě domu.

Veškerá občanská vybavenost v 10 km vzdáleném Nymburku. Okolí tvoří lesy, koupaliště vzdáleno cca 200 m, zastávka BUS cca 50 m.

Energetická třída G inzerovaného objektu je uvedena dočasně. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Lokace
Adresa: Zavadilka 7 Jizbice
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka