9 800 000 Kč
Řadový RD 5+1 Plzeň - Hradiště, ul. U Českého dvora, pozemek 384 m2
ulice U Českého dvora, Plzeň - Hradiště
Prodej

ID nemovitosti:

 5624
Popis

Prostorný, podsklepený řadový RD 5+1 v udržovaném stavu, Plzeň – Hradiště, ul. U Českého dvora.

Vlastní pozemek 384 m2, zastavěná plocha domu 80 m2, oploceno, rovina, udržovaná zahrada. Bezproblémově lze parkovat v garáži rodinného domu či v přilehlé ulici.

El. 230/400 V, napojeno na veřejný vodovod + kanalizaci + plynofikaci, ústřední vytápění s plynovým kotlem + krbem. Na pozemku se dále nachází skleník a zahradní domek.

Dispozice:

1.PP – garáž, prádelna s WC, pokoj, sklepní prostor, chodba,

1.NP – zádveří, hala, obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyň, 2x spíž, koupelna, WC, lodžie,

2.NP – hala, 3x ložnice, koupelna, WC, šatna, lodžie.

Rodinný dům vystavěn v roce 1977, v roce 2005 proběhla modernizace – nová plastová okna, fasádní omítka, modernizace koupelen a kuchyně, nový plynový kotel v roce 2023. Celkově je dům v dobrém technickém stavu. Dobře dimenzovaný dům s garáží, prádelnou, sklepem a dvěma lodžiemi.

Umístěno v klidné rezidentní části obce, v jedné z nejatraktivnějších čtvrtí v Plzni, na Slovanech – Hradišti. V místě velice pěkné a upravené okolí s minimální dopravní frekvencí. V blízkosti se nachází přírodní park Homolka, který je oblíbeným rekreačním místem. V okolí nespočet pěších stezek, cyklotras, sportovišť či naučná stezka Údolím Úhlavy. Zhruba 600 m od domu se nachází vyhlášená Plovárna Hradiště, kde se kromě občerstvení a koupání konají různé kulturní akce a v provozu je též letní kino. Veškerá občanská vybavenost v místě. Zastávka MHD 200 m – do centra města za pár minut, výborné napojení na dálnici D5.

Energetická třída G inzerovaného objektu je uvedena dočasně. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Lokace
Adresa: U Českého dvora 276 Plzeń
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka