6 600 000 Kč
Novostavba RD 3+kk, 81 m2, poz. celkem 538 m2, Velvary - Velká Bučina
Velká Bučina - Velvary
Prodej

ID nemovitosti:

 4519
Popis

Exkluzivní prodej novostavby poloviny dvojdomu 3+kk, Velvary – Velká Bučina.

Rovinatý pozemek o celkové výměře 538 m2, užitná plocha 81 m2, zastavěná plocha 54 m2.

Elektřina, veřejný vodovod a kanalizace, vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem Viessmann s ohřevem TUV. Jedná se o moderní tepelné čerpadlo s ekvitermní regulací s reversním chodem, který umožňuje chlazení v letním období.

Dispozice:

1.NP – zádveří, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, koupelna s WC,

2.NP – 2x ložnice, koupelna s WC, chodba, komora.

Dokončení stavby v provedení na klíč: stavba z pálené cihly Heluz, s odizolovanými základy, zateplení polystyren 200 mm. Okna s izolačními trojskly, vnitřní zděné schodiště, střešní krytina KMB Beta. Vnitřní sádrové omítky, podlahové topení, tepelné čerpadlo Viessmann s ohřevem teplé užitkové vody, elektřina, voda, odpady. Fasáda, palubkové podbití, svody, okapy. Podlahové krytiny, interiérové dveře, keramické obklady + vybavení koupelny. Oplocení.

Pěkné bydlení v novém domě s dobrou dostupností Prahy. Pozemek je slunný, situovaný v klidné části obce, okolí tvoří bytová zástavba a rekreační objekty.

Veškerá občanská vybavenost v necelých 700 m vycházkou vzdálených Velvarech (1,5 km centrum města – zdravotní středisko, základní škola, pošta, apod). Dostupnost: Praha 22 km (25 min. vozidlem), sjezd dálnice D8 5 min. vozidlem. Kralupy nad Vltavou 7 km.

Termín dokončení domu je plánován ke konci roku 2023, jestli se nemusíte hned stěhovat a hledáte klidné bydlení, s nízkými náklady, ozvěte se mi a rád Vám poskytnu veškeré informace.

V případě zájmu lze přikoupit i sousední polovinu dvojdomu.

Ukazatel energetické náročnosti: klasifikační třída z neobnovitelných zdrojů B.

Lokace
Adresa: 50.2712761N, 14.2463814E
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka