2 900 000 Kč
Chata s garáží v Krňanech, 4 + 1, okres Benešov
Krňany, okres Benešov
Prodej

ID nemovitosti:

 4983
Popis

Částečně zděná chata 4+1 s garáží v obci Krňany, okres Benešov. Chata je na vlastním pozemku o celkové rozloze 514 m2. Zastavěná plocha je 88 m2, zastavěná plocha garáže je 38 m2, podlahová plocha v chatě je cca 100 m2. Přízemí chaty a část prvního patra jsou zděné, vrchní zděná přístavba je zateplena.

Chata se nachází cca 2 km od známě vyhlídky Máj, mezi obcí Hradištko a Kamenný Přívoz. V přízemí chaty je jedna větší místnost + chodba + stará koupelna + sklep. V prvním patře jsou dva větší pokoje + jeden malý + chodba + předsíň + kuchyň + nová koupelna + WC. Na pozemku stojí zděná garáž, pod kterou je sklep a vedle sklepa stojí skleník. Na zahradě jsou dvě zděné kůlny navazující na chatu.

Chata i zahrada není příliž užívána, vše je ale funkční. Chata je napojena na elektřinu 230/400V, žumpu a voda je rozvedena do chaty z podzemní nádrže na dešťovou vodu. Topení – kamna na tuhá paliva. V chatě je nový elektrický boiler a nové čerpadlo na vodu.

Pozemek je oplocen, příjezd je po udržované úvozové cestě. V obci je restaurace a zastávka autobusu, který jezdí ze Štěchovic do Benešova. Autem 40 minut do Prahy. Dobrá poloha na výlety – řeky Sázava i Vltava 15 minut.

Lokace
Adresa: Krňany, okres Benešov
Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka