3 290 000 Kč
Byt 2+KK, Králův Dvůr, ul. Nad Stadionem, OV, panel, 41 m2, možnost vlastní garáže
ulice Nad Stadionem, Králův Dvůr
Prodej

ID nemovitosti:

 5945
Popis

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+KK, 41 m2 včetně příslušenství (sklepní kóje + komora na patře), ul. Nad Stadionem, Králův Dvůr. K bytu je možné dokoupit řadovou garáž vzdálenou cca 50 m od bytového domu.

Byt se nachází v zatepleném revitalizovaném bytovém domě. Pozice bytové jednotky v domě: okna bytu situována ve 2.NP (1. patro – nad garážemi), vstup do bytu 1.NP – přízemí. Bytový dům je v dobrém stavu po celkové revitalizaci před cca 5 lety – plastová okna, zateplení, nová střecha, izolace 1.PP, nové portály. K bytu náleží sklepní kóje v 1.PP bytového domu a komora na chodbě hned vedle bytové jednotky.

Bytová jednotka byla celkově rekonstruována okolo roku 2010 – vyzděné jádro, nová koupelna a kuchyně, výměna elektroinstalace, nové rozvody topení a podlahová krytina. V bytě napojena satelitní TV a internet O2. Okna orientována na JV s nerušeným výhledem do krajiny. Z bytu lze dokonce sledovat fotbalová utkání. Kompaktní a útulný byt pro mladý pár či investiční byt s dobrým potenciálem.

K bytu je možno přikoupit řadovou zděnou garáž o velikosti 20 m2 ve vzdálenosti cca 50 m od bytového domu. Garáž lze koupit i samostatně.

Měsíční náklady 3.500,- Kč + vlastní spotřeba elektřiny v bytě.

Dům stojí v klidné části města, v docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně základní školy. Další varianty nabízí přilehlé město Beroun. Milovníci aktivního života jistě ocení možnosti sportovního vyžití tj. cyklostezky, sportovní halu, hřiště, sportovní + kulturní akce apod. Vynikající dopravní spojení do Berouna či do Prahy.

Energetická třída B.

Lokace
Adresa: nad stadionem 331 kraluv dvur
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka