5 670 000 Kč
Byt 1+KK/L, Praha 7 – Holešovice, ul. Tusarova, OV, cihla, 35 m2
ulice Tusarova, Praha 7 - Holešovice
Prodej

ID nemovitosti:

 6200
Popis

Rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+KK/L, 35 m2 včetně příslušenství (lodžie, sklepní kóje), ul. Tusarova, Praha 7 – Holešovice.

Byt se nachází ve 2.NP (1. patro) zděného bytového domu s výtahem s okny do vnitrobloku se zelení. Bytový dům je v dobrém stavu po celkové revitalizaci.

Bytová jednotka byla celkově rekonstruována před cca 4 roky – nová koupelna a kuchyně, výměna elektroinstalace, nové rozvody vody a podlahová krytina. Vytápění je řešeno lokálním topidlem na plyn (WAW). V bytě je velkorysý dostatek úložného prostoru díky skříním a nábytku zhotoveného na míru. Velice dobře řešená vnitřní dispozice bytu. Okno spolu s lodžií orientovány na sever s pohledem do vnitrobloku, kde se nachází mateřská školka. K bytu náleží sklepní kóje umístěná v 1.PP bytového domu. Kompaktní a útulný byt v centru Holešovic se skvělým investičním potenciálem. Byt je okamžitě k dispozici.

Nízké měsíční náklady 1.500,- Kč + vlastní spotřeba elektřiny a plynu v bytě. K bytu se váže i výnos z pronájmů dvou bytů a nebytových prostor v domě.

Výborné umístění v centru metropole – blízko je Holešovické tržnice, kavárna Vnitroblok, hudební klub Sasazu nebo Karlín, který je dostupný novou lávkou přes Vltavu. Pěšky si dojdete na nákup a na procházku můžete vyrazit podél Vltavy, kde vede cyklostezka až do Královské obory Stromovka. V blízkosti se také nachází několik oblíbených kaváren, vyhlášených restaurací, divadel nebo tanečních a sportovních sálů. Najdete zde veškeré služby každodenní potřeby. Okolní lokalita je atraktivní pro všechny, kdo chce žít aktivním společenským životem. Z původně tovární čtvrti je dnes centrum kultury a umění a v blízké budoucnosti tu vznikne dokonce i koncertní budova s názvem Vltavská filharmonie. Obrovské změny se dočká i současné nádraží Praha – Bubny, kde bude jedna z nejmodernějších čtvrtí a úplně nové vlakové nádraží. Na MHD je to také kousek, 250 m na tramvaj a 1 km na metro Vltavská.

Vzhledem k nízkým provozním nákladům a lokalitě, která je v rychlém dosahu do historického centra Prahy, lze byt využít jako výhodnou investici.

Energetická třída D.

Lokace
Adresa: Tusarova 25 Praha
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka