2 990 000 Kč
Prodej chaty s pozemkem v Davli /Oleško u Zvole
Březová -Oleško, č.p. 1100,
Prodej

ID nemovitosti:

 6326
Popis

Chata v Davli – Oleško u Zvole, 2 + 1, Březová Oleško, okres Praha – západ, na vlastním pozemku. Celková plocha všech prodávaných pozemků s domem je 610 m². Zastavěná plocha chaty je 23 m².

Chata stojí na začátku Záhořanského údolí, 600 m od Vltavy, cca 1 km od obce Davle, na slunném rovinatém pozemku. Příjezd je celoroční, po zpevněné cestě, v rovině. V místě jsou sousední nemovitosti využívané na trvalé bydlení. Chata má číslo popisné, rodinná rekreace.

Spodek chaty je zděný (garáž), na těchto základech stojí montovaná dřevěná chata. V přízemí domu je obývací pokoj + kuchyňka s oknem, chodba, samostatné WC, zasklená terasa. V podkroví je ložnice.

Chata je napojena na elektřinu 230/400V a má komín. K topení slouží kamna s troubou v kuchyni. Zdroj vody je kopaná studna na zahradě (2 metry od vstupu do chaty s ruční pumpou a dostatkem vody), vedle pozemku teče náhon do mlýna. Odpad z WC je sveden do vyvážecí žumpy na pozemku (cca 3 kubíky). WC je zalévací, voda není přivedena do chaty (není problém jí přivést).

Na chatu spadl strom (viz foto) a je poničená část střechy a vršek komína. Do chaty neteče, ale je nutné jí opravit popř. vrchní montovanou část přebudovat na moderní chatu s využitím spodní zděné části. V chatě je vše funkční, i přes poničení pádem stromu je vnitřek chaty udržovaný a čistý.

Chalupa se nachází mezi obcí Davle a Březová – Oleško. Dobrá poloha jak na rekreaci tak s možností využití na trvalé bydlení. Klidné a velmi hezké místo s výborným napojením na Prahu.

Lokace
Adresa: Oleško u Zvole 1100
Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka