5 100 000 Kč
Prodej bytu 3+kk,67m²+12m2 lodžie
Brandýs nad Labem, Kaštanová ulice 1486
Prodej

ID nemovitosti:

 5862
Popis

Kaštanová, Brandýs nad Labem

Byt 3+kk + 2x lodžie, v osobním vlastnictví, 79 m² včetně příslušenství (plocha bytu 66 m² + komora u bytu 1m² + 2x lodžie 12m2) ), ulice Kaštanová, Brandýs nad Labem.

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží (2. patře) sedmipatrového domu s výtahem. K bytu patří komora na chodbě proti bytu. Jedná se o dům po rekonstrukci fasády a zateplení a výměně oken (energetická třída “C”), okna jsou orientována do dvou světových stran.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem má vstup na lodžii, druhá ložnice se vstupem na druhou lodžii. V bytě byla provedená rekonstrukce koupelny a WC, příprava na kuchyňskou linku.

Byt je kompletně prázdný, v bytě jsou bezpečnostní dveře, malé panelové sídliště blízko centra 5 minut pěšky, neprůjezdná oblast, orientace bytu do zeleně, žádné okno není k silnici.

Velice pěkné místo s výbornou dostupnosti na Prahu – metro Černý Most – autem 15 minut, PID 25 minut, kompletní občanská vybavenost – mateřská škola, základní škola, dětská hřiště, obchodní centrum, cyklostezka podél Labe, zámek Brandýs nad Labem,

Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka