14 900 000 Kč
Novostavba zděného RD, 4 + kk, Říčany u Prahy
V Lehovicích, Říčany u Prahy
Prodej

ID nemovitosti:

 5723
Popis

Novostavba zděného rodinného domu, samostatný RD, vnitřní uspořádání 4 + kk, obec Říčany, k.ú. Říčany u Prahy (Praha – východ), ulice V Lehovicích, na vlastním pozemku o velikosti 529 m2, zastavěná plocha 57 m2.   

Nově postavený moderní rodinný dům o celkové vnitřní ploše 96 m2, dvoupodlažní, se zahradou 472 m2, na zahradě stojí stará chata, která má svoje evidenční číslo.   

U domu je na vlastním pozemku vytvořeno parkoviště pro dvě auta (možno zvětšit na čtyři). V domě jsou dvě nadzemní podlaží + nepochozí suterénní prostor (zde jsou umístěny rozvody a část techniky, využití jako skladový prostor). Dům je zateplený. U domu se dodělává terasa, která bude přístupná z obývacího pokoje směrem do zahrady.

Voda je z vlastní vrtané studny, odpad je do žumpy, elektřina (230/400 V). Topení je řešeno tepelným čerpadlem a rozvod je kompletně po celém domě v podlaze. U domu je komín a krbová kamna v obývacím pokoji. Teplá voda je z elektrického boileru, na střeše jsou umístěny solární panely určené pro pomoc při ohřevu vody do systému.

V přízemí je samostatné WC, předsíň, technická místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem (s oknem), v prvním patře je předsíň, koupelna a 3 samostatné neprůchozí pokoje.  

Dům se nachází na kraji obce Světice (dle katastru Říčany u Prahy). V obci je základní škola, mateřská škola a gymnázium. Vlaková zastávka je 10 minut pěšky od domu. Dům je novostavba, nikdy nebydlená.

Součástí domu je moderní kuchyňská linka kompletně vybavená spotřebiči. Energetická třída “B”.

Lokace
Adresa: V Lehovicích, Říčany u Prahy
Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka