700 000 Kč
Chata v Kamýku nad Vltavou, část Velká REZERVACE
Velká nad Vltavou č.e. 13
Prodej

ID nemovitosti:

 5531
Popis

Dřevěná chata v obci Kamýk nad Vltavou, část Velká, okres Příbram. Chata řešená jako 2+1, na vlastním pozemku s celkovou rozlohu 486 m², pozemek není ve svahu. Zastavěná plocha je 25 m², chata je na podezdívce, není podsklepena. Nová střešní krytina v roce 2005.

Chata se nachází cca 100 m od vodní nádrže Slapy, na kopci, mimo zátopovou oblast, přístup k chatě je pouze pěšky po velmi prudké stráni přes obecní pozemky. Zajímavé místo s výhledem na řeku Vltavu resp. přehradu Slapy. Příjemné soukromí.

V přízemí chaty je předsíň se vstupem do chaty + pokoj + kuchyň + prostor pro koupelnu a schodiště do podkroví, kde je druhý pokoj. V chatě není koupelna, je možno jí na stávajícím půdorysu vybudovat (bylo dříve započato). Vodovod ani studna v chatě není, šlo by pouze vybudovat zádržný systém na dešťovou vodu a tu následně rozvést po chatě (tak to řeší sousední chaty). V chatě je komín a kamna.

Pozemek je bývalý lom (proto není ve svahu), je dlouhodobě neudržovaný a zarostlý. Po vysekání a vyčištění pozemku vznikne zajímavý prostor uzavřený lomem, který je pouze váš. Na pozemku je soukromí, nad chatou již není žádná jiná nemovitost.

Chata i zahrada jsou delší dobu bez údržby. Chata je napojena na fungující elektřinu, WC chybí – původní suché WC je již rozpadlé. Topení – kamna na tuhá paliva. Pozemek není oplocen.

V obci je restaurace, zastávka autobusu – spojení Dobříš – Příbram. Autem 50 minut do Prahy. Dobrá poloha na výlety – řeka Vltava přímo pod chatou. Z chaty je krásný výhled na údolí vodní nádrže Slapy.

Lokace
Adresa: Velká nad Vltavou č.e. 13, Kamýk nad Vltavou
Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka