2 190 000 Kč
Chata 2+kk, v obci Český Šternberk, okres Benešov. REZERVACE
Český Šternberk, chata s výhledem na Český Šternberk
Prodej

ID nemovitosti:

 5130
Popis

Dřevěná chata 2+kk s terasou, v obci Český Šternberk, okres Benešov. Chata je v rovině na vlastním pozemku o celkové rozloze 408 m2. Zastavěná plocha je 52 m2, část pod terasou je podsklepena. Chata má novou střechu a jedna místnost je nově přistavěna. Chata se nachází cca 300 m od hradu Český Šternberk, na kopci, mimo zátopovou oblast.

V suterénu chaty je sklep, v přízemí je terasa + zadní terasa se vstupem do chaty + samostatné splachovací WC + vniřní prostor členěný jako 2+kk. V chatě není koupelna, je možno jí na stávajícím půdorysu vybudovat vedle WC (je zde odpad i voda). Na zahradě jsou dvě zděné kůlny, které slouží na dřevo a malou dílnu.

Chata i zahrada jsou velmi udržované. Chata je napojena na elektřinu (230V/400V), na obecní celoroční vodovod a odpad je sveden do žumpy. Topení – nová kamna na tuhá paliva. V kuchyni je nový sporák s varnou deskou. Pozemek je oplocen, příjezd je celoroční po asfaltové cestě. Chata se dá bez jakýchkoliv úprav okamžitě užívat. Na pozemku je parkovcí stání, příjezd autem na pozemek je z obecní komunikace.

V obci je několik restaurací, pošta, zastávka vlaku, který jezdí mezi Čerčany a Zručí nad Sázavou a zastávka autobusu – spojení Benešov – Čejkovice. Autem 40 minut do Prahy. Dobrá poloha na výlety – řeka Sázava přímo pod chatou. Z chaty je krásný výhled na hrad a údolí Sázavy.

Lokace
Adresa: Český Šternberk, č.e. 259
Tisk
Tomáš Petr

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka