5 590 000 Kč
Byt 2+KK/T, P9 - Běchovice, ul. U vrby, OV, cihla, 52 m2
ulice U vrby, Praha 9 - Běchovice
Prodej

ID nemovitosti:

 5563
Popis

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+KK/T, 52 m2 včetně příslušenství (terasa – 6 m2 + sklep – 2 m2 v 1.NP domu), ul. U vrby, Praha 9 – Běchovice.

Byt se nachází ve 2.NP (1. patro) zděného zatepleného rodinného domu. V domě prohlášením vlastníka vytyčeno celkem 5 jednotek (3x byt + 2x atelier). Rodinný dům je po celkové rekonstrukci v roce 2021. Sklepní kóje jsou umístěné v přízemí. V přízemí se nalézá také místnost s fitness, která je společná pro všechny obyvatele domu.

Bytová jednotka vznikla spolu s rekonstrukcí domu v roce 2021. Terasa je přístupná z obou místností balkónovými dveřmi orientovanými na východ. V oknech instalovány sítě proti hmyzu a žaluzie. Výhled do zeleně a staré zástavby. V bytě je umístěna šatna. V prostorné kuchyňské lince je integrovaná i pračka. Vytápění je podlahové elektřinou, k ohřevu vody slouží bojler. Kompaktní a útulný byt pro mladý pár či investiční byt s dobrým potenciálem.

Měsíční náklady 2.200,- Kč + vlastní spotřeba elektřiny v bytě (4.500,- Kč).

Dobrá dostupnost centra města – zastávka vlaku či BUS cca 500 m. Spojení je překvapivě velmi rychlé ( cca 20 minut). Lokalita přímo vybízí k vycházkám či jízdě na kole na místních cyklostezkách. V blízkosti se nachází Klánovický les, kde můžete relaxovat procházkou, či na cyklostezkách. Veškerá občanská vybavenost v místě (MŠ, ZŠ, obchody, lékaři, pošta). V okolí se nachází dětské hřiště a sportoviště. 

Energetická třída G inzerovaného objektu je uvedena dočasně. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Lokace
Adresa: U vrby 69
Tisk
Milan Ochotný

Realitní makléř

Realitní makléř

Telefon:

Email:

Nezávazná poptávka